O autorce

Nauczycielka języka polskiego i języka niemieckiego w gimnazjum i liceum ogólnokształcącym. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Śląskim i filologii niemieckiej w Wyższej Szkole Lingwistycznej w Częstochowie.  Nauczanie jest dla mnie ogromną przyjemnością, pasją, pracą, a zarazem hobby. Mam ogromne szczęście pracować ze wspaniałą, otwartą na moje wariactwa młodzieżą. Wciąż szukam nowych inspiracji, ciekawych metod pracy, a także sposobów na wykorzystanie TIK na moich lekcjach. 4 komentarze:

 1. Czuję się zainspirowana! :) Przejrzałam trochę postów i w mojej głowie od razu pojawiło się wiele pomysłów na nowe lekcje. Świetny blog, na pewno jeszcze tu wrócę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Szanowna Pani, nie znajduję do Pani maila, dlatego pozwalam sobie napisać tutaj. jestem dziennikarka zajmującą się w gazecie Wyborczej nauka i edukacją. Chciałabym spytać, czy byłaby Pani zainteresowana współpracą w projekcie, który teraz tworzymy "Strefa nauczyciela" - to platforma, do której chciałabym zapraszać ciekawych nauczycieli-blogerów. http://wyborcza.pl/0,157035.html - jest w trakcie tworzenia, ale można podejrzeć. Mój mail: olga.wozniak@agora.pl.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mogę znaleźć maila do Pani, więc pisze tu.
  Czy ma Pani zdanie na temat celowości uczenia się wierszy na pamięć?
  Jeśli tak, to będę wdzięczna za komentarz pod moim blogowym wpisem o tym.
  https://bajdocja.blogspot.com/2017/10/wiersz-na-pamiec.html
  Z góry dziękuję.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń